close
تبلیغات در اینترنت
باشگاه تخصصی والیبال ثامن فاروج - 16 باشگاه فرهنگی ورزشی والیبال ثامن "باشگاه تخصصی والیبال ثامن فاروج آموزش والیبال در تمامی رده های سنی آقایان و بانوان کادری مجرب و مربیان مطرح کشور "
loading...
باشگاه فرهنگی ورزشی والیبال ثامن باشگاه فرهنگی ورزشی والیبال ثامن باشگاه فرهنگی ورزشی والیبال ثامن

برنامه کامل لیگ جهانی 2016


بیست و هفتمین دوره لیگ جهانی والیبال سال 2016 با حضور 36 تیم در سه سطح از 27 خرداد تا 27 تیرماه سال 95 برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، سطح یک این رقابت ها با حضور 12 تیم آغاز می شود و پس از پایان مرحله گروهی، تیم میزبان فینال همراه با 5 تیم برتر جدول به مرحله نهایی صعود می کنند.
فرانسه، ایتالیا، استرالیا، روسیه، آمریکا، برزیل، ایران، آرژانتین، صربستان، بلغارستان، بلژیک و لهستان 12 تیم شرکت کننده در سطح یک لیگ جهانی 2016 هستند.
برنامه کامل لیگ جهانی والیبال سال 2016 در سطح یک به وقت کشورهای میزبان به قرار زیر است:

** هفته نخست (27 تا 30 خرداد)

گروه اول : استرالیا، شهر سیدنی : ورزشگاه المپیک پارک

جمعه 28 خرداد (17 ژوئن):
فرانسه – ایتالیا (ساعت 18 و 10 دقیقه) و استرالیا – بلژیک (ساعت 20 و 40 دقیقه)

شنبه 29 خرداد (18 ژوئن):
بلژیک – ایتالیا (ساعت 17 و 40 دقیقه) و استرالیا – فرانسه (ساعت 20 و 10 دقیقه)

یکشنبه 30 خرداد (19 ژوئن):
فرانسه – بلژیک (ساعت 13 و 40 دقیقه) و استرالیا – ایتالیا (ساعت 16 و 10 دقیقه)

گروه دوم: برزیل، شهر ریودوژانیرو ورزشگاه تی بی سی

پنج شنبه 27 خرداد (16 ژوئن):
برزیل – ایران (ساعت 14 و 10 دقیقه) و آمریکا – آرژانتین (ساعت 16 و 30 دقیقه)

جمعه 28 خرداد (17 ژوئن):
برزیل – آرژانتین (ساعت 14 و 10 دقیقه) و آمریکا – ایران (ساعت 16 و 30 دقیقه)

یکشنبه 30 خرداد (19 ژوئن):
برزیل – آمریکا (ساعت 10 و 5 دقیقه) و ایران – آرژانتین (ساعت 12 و 30 دقیقه)

گروه سوم: روسیه، کالینینگراد ورزشگاه دی اس یانتارنی

جمعه 28 خردادماه (17 ژوئن):
بلغارستان – لهستان (ساعت 16 و 40 دقیقه) و روسیه – صربستان (ساعت 19 و 10 دقیقه)

شنبه 29 خردادماه (18 ژوئن):
بلغارستان – صربستان (ساعت 16 و 40 دقیقه) و روسیه – لهستان (ساعت 19 و 10 دقیقه)

یکشنبه 30 خردادماه (19 ژوئن):
صربستان – لهستان (ساعت 16 و 40 دقیقه) و روسیه – بلغارستان ساعت (19 و 10 دقیقه)

** هفته دوم (چهارم تا ششم تیرماه)

گروه اول: لهستان ورزشگاه تی بی سی

جمعه چهارم تیرماه (24 ژوئن):
لهستان – آرژانتین (ساعت 17) و روسیه – فرانسه (ساعت 19 و 30 دقیقه)

شنبه پنجم تیرماه (25 ژوئن):
لهستان – روسیه (ساعت 17) و فرانسه – آرژانتین (ساعت 19 و 30 دقیقه)

یکشنبه ششم تیرماه (26 ژوئن):
لهستان – فرانسه (ساعت 17) و آرژانتین – روسیه (ساعت 19 و 30 دقیقه)

گروه دوم ، ایتالیا شهر رم ورزشگاه پالالوتوماتیکا
جمعه چهارم تیرماه (24 ژوئن):
بلژیک – آمریکا (ساعت 17 و 30 دقیقه) و استرالیا – ایتالیا (ساعت 20 و 30 دقیقه)

شنبه پنجم تیرماه (25 ژوئن):
آمریکا – استرالیا (ساعت 17 و 30 دقیقه) و ایتالیا – بلژیک (ساعت 20 و 30 دقیقه)

یکشنبه ششم تیرماه (25 ژوئن):
استرالیا – بلژیک (ساعت 17 و 30 دقیقه) و آمریکا – ایتالیا (ساعت 20 و 30 دقیقه)

گروه سوم،  صربستان شهر نوی ساد ورزشگاه اس پی سی ولیودینا
جمعه چهارم تیرماه (24 ژوئن):
ایران – بلغارستان (ساعت 16) و برزیل – صربستان (ساعت 19)

شنبه پنجم تیرماه (25 ژوئن):
برزیل – ایران (ساعت 16) و صربستان – بلغارستان (ساعت 19)

یکشنبه ششم تیرماه (26 ژوئن):
بلغارستان – برزیل (ساعت 16) و ایران – صربستان (ساعت 19)

** هفته سوم (یازدهم تا سیزدهم تیرماه)

گروه اول: فرانسه شهر نانسی، سالن پالا دیسپوق ژان وی 

جمعه یازدهم تیرماه (یکم جولای):
برزیل – لهستان (ساعت 15) و فرانسه – بلژیک (ساعت 18)

شنبه دوازدهم تیرماه (دوم جولای):
برزیل – بلژیک (ساعت 15) و فرانسه – لهستان (ساعت 18)

یکشنبه سیزدهم تیرماه (سوم جولای):
بلژیک – لهستان (ساعت 15) و فرانسه – برزیل (ساعت 17)

گروه دوم: آمریکا، دالاس، ورزشگاه کی بیلی هاتچسن 
جمعه یازدهم تیرماه (اول جولای):
استرالیا – روسیه (ساعت 17 و 40 دقیقه) و آمریکا -  بلغارستان (ساعت 19 و 40 دقیقه)

شنبه دوازدهم تیرماه (دوم جولای):
بلغارستان – روسیه (ساعت 17 و 40 دقیقه) و آمریکا – استرالیا (ساعت 19 و 40)

یکشنبه سیزدهم تیرماه (سوم جولای):
آمریکا – روسیه (ساعت 12 و 40 دقیقه) و بلغارستان – استرالیا (ساعت 15 و 10)

گروه سوم: ایران شهر تهران سالن 12 هزار نفری آزادی
جمعه یازدهم تیرماه (اول جولای):
ایتالیا – آرژانتین (ساعت 18) و ایران – صربستان (ساعت 21)

شنبه دوازدهم تیرماه (دوم جولای):
صربستان – آرژانتین (ساعت 18) و ایران – ایتالیا (ساعت 21)

یکشنبه سیزدهم تیرماه (سوم جولای):
ایتالیا – صربستان (ساعت 18) و ایران – آرژانتین (ساعت 21)


لازم به ذکر است در پایان مرحله نهایی پنج تیم برتر به همراه میزبان به مرحله نهایی این رقابت ها صعود خواهند کرد.

تیم های فرانسه، صربستان و آمریکا در بیست و ششمین دوره لیگ جهانی (سال 2015) به ترتیب عنوان های اول تا سوم را به دست آوردند.

مدیر کمیته رویداد های بین المللی، رئیس سازمان لیگ والیبال شد


سعید درخشنده مدیر کمیته رویداد های بین المللی با حفظ سمت به عنوان رئیس سازمان لیگ فدراسیون والیبال منصوب شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، با توجه به درخواست استعفای منوچهر پورحسن رئیس سازمان لیگ از این سمت، به علت فشار و حجم کاری و مشکلات روحی و جسمی، محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال با استعفای وی موافقت کرد و سعید درخشنده مدیر کمیته رویداد های بین المللی را با حفظ سمت به عنوان رئیس سازمان لیگ فدراسیون والیبال منصوب کرد.
داورزنی در این خصوص گفت: آقای پورحسن تا کنون چندین مرتبه درخواست استعفا کرده بودند ولی ما با این موضوع موافقت نکرده بودیم ولی در این شرایط با توجه به فشار زیاد کاری و شرایط روحی و جسمی ایشان این بار با استعفای وی موافقت کردیم. چرا که سلامتی آقای پور حسن برای ما اهمیت بیشتری داشت. به همین منظور آقای سعید درخشنده را که هم اکنون به عنوان مدیر کمیته رویداد های بین المللی هستند و تجربه زیادی در خصوص برگزاری مسابقات بین المللی دارند و هرساله از سوی فدراسیون جهانی والیبال به عنوان ناظر و مسئول برگزاری مسابقات بین المللی انتخاب می شوند را به عنوان رئیس سازمان لیگ منصوب کردیم تا بتوانیم نحوه برگزاری مسابقات داخلی را بیش از پیش به استانداردهای بین المللی نزدیک تر کنیم.
وی افزود: پورحسن خسته شده بود، به او استراحتی موقت دادیم و مطمئنا در آینده و درموقعیت های دیگر از حضور و تجربه آقای پورحسن نیز استفاده خواهیم کرد. البته درخشنده تجربه و مهارت کافی برای پذیرفتن این مسئولیت را دارد و در آخرین رویداد مهم امسال در مسابقات جام جهانی به عنوان ناظر در این مسابقات حضور داشت.




سرویس عکس:

مدیر کمیته رویداد های بین المللی، رئیس سازمان لیگ والیبال شد 1

شرکت تیم بزرگسالان باشگاه والیبال ثامن در مسابقات جام بسیج و کسب مقام دوم

این مسابقات که با حضور ده تیم برگزار شد در دو گروه 5 نفره و تیم پیشکسوتان باشگاه ورزشی والیبال ثامن موفق به کسب مقاوم دوم این دوره از مسابقات شد .

لیگ دسته یک 19 تیمی شد

سازمان لیگ فدراسیون والیبال تعداد تیم های شرکت کننده در دسته یک را 19 تیم اعلام کرد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، بیست و چهارمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های دسته یک مردان کشور «یادواره 200 شهید والیبالیست» از چهارشنبه 27 آبان ماه آغاز می شود.
بر اساس اعلام سازمان لیگ 19 تیم در این رقابت ها شرکت می کنند که مسابقات دور مقدماتی در چهار گروه (سه گروه پنج تیمی و یک گروه چهار تیمی) به قرار زیر برگزار می شود:
گروه اول: گروه صنعتی لاستیک بارز کرمان، گل گهر سیرجان، رعد پدافند اصفهان و پارس مهر فارس
گروه دوم: شهرداری جوان ارومیه، مقاومت فرمانداری مهاباد، حمل و نقل سراسری سرمست، عقاب تهران و ملوان تهران
گروه سوم: پاس خراسان، متین دامغان، شهرداری بجنورد، شهرداری اراک و آکادمی باریج اسانس کاشان
گروه چهارم: کاله جوان، سفیر گیلان، سازمان عمران شهرداری ساری، آرشام بابلسر و ترکمن صحرای آق قلا
دور رفت مرحله مقدماتی این رقابت ها از 27 آبان ماه آغاز می شود و بعد از پنج  هفته رقابت، روز چهارشنبه 25 آذرماه با برگزاری هشت دیدار هفته پایانی دور رفت به پایان خواهد رسید.
از 26 آذر تا هشتم دیماه استراحت نیم فصل تیم های شرکت کننده در این رقابت ها خواهد بود.
مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های دسته یک کشور سال 93 با حضور 17 تیم و طی ۱۴۴ مسابقه پیگیری شد که پیشگامان شفق اردکان به مقام قهرمانی دست یافت. تیم های کاله جوان، ذوب آهن اصفهان و مناطق نفت خیز جنوب نیز رتبه های دوم تا چهارم را به دست آوردند.
برنامه هفته نخست دور رفت لیگ دسته یک سال 94 به قرار زیر است:
چهارشنبه 27 آبان ماه، ساعت 16:
پارس مهر فارس – گروه صنعتی لاستیک بارز کرمان
گل گهر سیرجان – پدافند اصفهان
عقاب تهران – شهرداری جوان ارومیه
مقاومت فرمانداری مهاباد – حمل و نقل سراسری سرمست
پاس خراسان – شهرداری اراک
شهرداری بجنورد – متین دامغان
کاله جوان – آرشام بابلسر
سازمان عمران شهرداری ساری – سفیر گیلان

پیکان ایران به مقام چهارمی جهان دست یافت

 


تیم والیبال پیکان با پذیرش شکست در دیدار رده بندی عنوان چهارمی رقابت های قهرمانی باشگاه های جهان را به دست آورد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، مرحله نهایی یازدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های جهان امشب در برزیل پیگیری می شود که در دیدار رده بندی دو تیم پیکان تهران و یوپی سی ان آرژانتین برای کسب مدال برنز و عنوان سومی به مصاف یکدیگر رفتند.
تیم پیکان تهران در این مسابقه در جدالی نزدیک و نفس گیر، سه بر دو مغلوب شد.
شاگردان پیمان اکبری در ست های اول و دوم با امتیازهای 25 بر 21 و 25 بر 22 به پیروزی رسیدند اما در ست های سوم تا پنجم به ترتیب با امتیازهای 25 بر 20، 25 بر 23 و 16 بر 14 مغلوب حریف شدند تا به عنوان چهارمی این رقابت ها اکتفا کنند.
پیکان این مسابقه را با ترکیب ورمیگلیو، امیر غفور ، سامان فائزی ، نیکولوف ، مجتبی میرزاجانپور ، فرهاد قائمی و مهدی مرندی آغاز کرد.
فرهاد قائمی، نیکولوف و به ویژه امیر غفور از بهترین بازیکنان این میدان بودند.
پیکانی ها با کسب این عنوان چهارمی پاداش 15 هزار دلاری را از آن خود کردند. نماینده آرژانتین نیز با کسب عنوان سوم 40 هزار دلار پاداش به دست آورد.
تیم والیبال پیکان که در سال 2010 به مدال برنز و عنوان سوم این رقابت ها دست یافته بود، در سال 2009 نیز در این رقابت ها چهارم شده بود.
داورانی از کشورهای پرو و برزیل قضاوت این مسابقه را بر عهده داشتند.
شاگردان پیمان اکبری سرمربی تیم والیبال پیکان در دور مقدماتی این رقابت ها موفق به شکست الاهلی مصر و یوپی سی ان آرژانتین شدند، در مرحله نیمه نهایی مغلوب نماینده برزیل میزبان این رقابت ها شدند و در مرحله نهایی نیز با پذیرش شکست برابر یوپی سی ان آرژانتین به عنوان چهارمی اکتفا کردند.
تیم های زنیت کازان روسیه و سدا کروزیرو برزیل از دقایقی دیگر برای کسب عنوان قهرمانی برای دومین بار در این جام به مصاف یکدیگر می روند.

 




سرویس عکس:

پیکان ایران به مقام چهارمی جهان دست یافت 1

پیکان حریف خود را شکست داد



تیم والیبال پیکان تهران در نخستین هفته لیگ برتر والیبال موفق به شکست نماینده بندرعباس شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، هفته نخست دور رفت مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر مردان ایران یادواره 200 شهید والیبال امروز (چهارشنبه) با شش دیدار در شهرهای تهران، ارومیه، اردکان، گنبد، آمل و تبریز پیگیری می شود.
در تهران و خانه والیبال دو تیم پیکان و نماینده بندرعباس به مصاف یکدیگر رفتند که پیکان موفق به شکست سه بر صفر حریف خود، آلومینیوم المهدی هرمزگان شد.
شاگردان پیمان اکبری در سه ست متوالی و با امتیازهای 27 بر 25، 25 بر 23 و 25 بر 14 به پیروزی رسیدند.
پیکان این مسابقه را با ترکیب مهدی مرندی، فرهاد قائمی، سامان فائزی، امیر غفور، مجتبی میرزاجانپور، والریو ورمیلگیو و مسعود غلامی آغاز کرد.
این مسابقه حدود 200 تماشاگر داشت .حسن خوشدل به عنوان ناظر، ابراهیم فیروزی و مهدی نویدی به عنوان داوران اول و دوم، نظارت و قضاوت در این مسابقه را بر عهده داشتند.

نتایج کامل و جدول رده بندی هفته نخست لیگ برتر والیبال


هفته نخست مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر مردان ایران امروز (چهارشنبه) با شش دیدار پیگیری شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، هفته نخست دور رفت مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر مردان ایران یادواره 200 شهید والیبال در شهرهای تهران، ارومیه، اردکان، گنبد، آمل و تبریز پیگیری شد.
در این دیدارها تیم های کاله، پیکان، شهرداری ارومیه، آرمان ورزشی اردکان، سایپا و جواهری گنبد برابر حریفان خود به پیروزی رسیدند تا نخستین گام را با شکست حریفان برداشته باشند.
نتایج کامل هفته نخست لیگ برتر والیبال به قرار زیر است:
پیکان تهران 3– آلومینیوم المهدی هرمزگان صفر (27 بر 25، 25 بر 23 و 25 بر 14)
شهرداری ارومیه 3 – بانک سرمایه یک (25 بر 23، 29 بر 27، 23 بر 25 و 25 بر 23 )
آرمان اردکان 3 – متین صالحین ورامین 2 (25 بر 22، 28 بر 26، 21 بر 25، 20 بر 25 و 15 بر 11 )
جواهری گنبد 3 – ثامن الحجج خراسان یک (25 بر 20، 22 بر 25، 25 بر 23 و 25 بر 21)
کاله مازندران 3– گوهر کویر زاهدان صفر (25 بر 15، 25 بر 16 و 25 بر 15)
شهرداری تبریز 2 – سایپا تهران 3 (28 بر 26، 23 بر 25، 25 بر 19، 21 بر 25 و 11 بر 15)
جدول رده بندی لیگ برتر در پایان هفته نخست به قرار زیر است:
1- کاله مازندران 3 امتیاز
2- پیکان تهران 3 امتیاز
3- جواهری بازرگانی 3 امتیاز
4- شهرداری ارومیه 3 امتیاز
5- سایپا 2 امتیاز
6- آرمان ورزشی اردکان 2 امتیاز
7- متین صالحین ورامین یک امتیاز
8- شهرداری تبریز یک امتیاز
9- بانک سرمایه بدون امتیاز
10- ثامن الحجج خراسان بدون امتیاز
11- آلومینیوم المهدی هرمزگان بدون امتیاز
12- گوهر کویر زاهدان بدون امتیاز

گزارش تصویری از دیدار شهرداری ارومیه - بانک سرمایه (شماره سه)

گزارش تصویری از دیدار شهرداری ارومیه - بانک سرمایه (شماره سه)
هفته اول (دور رفت) رقابت های لیگ برتر والیبال مردان باشگاه های ایران
شهرداری ارومیه  3 - بانک سرمایه 1
چهارشنبه 29 مهرماه 1393
ارومیه - سالن غدیر
عکاس: طه اصغرخانی 



سرویس عکس:

لیگ برتر  هفته اول  شهرداری ارومیه - بانک سرمایه  عکس 3 1 لیگ برتر  هفته اول  شهرداری ارومیه - بانک سرمایه  عکس 3 2
لیگ برتر  هفته اول  شهرداری ارومیه - بانک سرمایه  عکس 3 3 لیگ برتر  هفته اول  شهرداری ارومیه - بانک سرمایه  عکس 3 4
لیگ برتر  هفته اول  شهرداری ارومیه - بانک سرمایه  عکس 3 5 لیگ برتر  هفته اول  شهرداری ارومیه - بانک سرمایه  عکس 3 6
لیگ برتر  هفته اول  شهرداری ارومیه - بانک سرمایه  عکس 3 7 لیگ برتر  هفته اول  شهرداری ارومیه - بانک سرمایه  عکس 3 8
لیگ برتر  هفته اول  شهرداری ارومیه - بانک سرمایه  عکس 3 9 لیگ برتر  هفته اول  شهرداری ارومیه - بانک سرمایه  عکس 3 10
لیگ برتر  هفته اول  شهرداری ارومیه - بانک سرمایه  عکس 3 11 لیگ برتر  هفته اول  شهرداری ارومیه - بانک سرمایه  عکس 3 12
لیگ برتر  هفته اول  شهرداری ارومیه - بانک سرمایه  عکس 3 13 لیگ برتر  هفته اول  شهرداری ارومیه - بانک سرمایه  عکس 3 14
لیگ برتر  هفته اول  شهرداری ارومیه - بانک سرمایه  عکس 3 15 لیگ برتر  هفته اول  شهرداری ارومیه - بانک سرمایه  عکس 3 16
لیگ برتر  هفته اول  شهرداری ارومیه - بانک سرمایه  عکس 3 17 لیگ برتر  هفته اول  شهرداری ارومیه - بانک سرمایه  عکس 3 18
لیگ برتر  هفته اول  شهرداری ارومیه - بانک سرمایه  عکس 3 19 لیگ برتر  هفته اول  شهرداری ارومیه - بانک سرمایه  عکس 3 20

تعداد صفحات : 18

درباره ما
باشگاه تخصصی والیبال ثامن فاروج در سال 1391 تاسیس گردید این باشگاه در زمینه آموزش والیبال ، استعداد یابی ، معرفی بازیکنان به اردوهای ملی و لیگ برتر در کلیه رده های سنی (آقایان، بانوان) مشغول به فعالیت می باشد
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
  • فراموشی رمز عبور؟
  • آمار سایت
  • کل مطالب : 176
  • افراد آنلاین : 1
  • آی پی امروز : 35
  • آی پی دیروز : 88
  • بازدید امروز : 136
  • باردید دیروز : 283
  • گوگل امروز : 7
  • گوگل دیروز : 17
  • بازدید هفته : 2,297
  • بازدید ماه : 5,015
  • بازدید سال : 30,018
  • بازدید کلی : 151,810