close
تبلیغات در اینترنت
برنامه کامل لیگ جهانی 2016 باشگاه فرهنگی ورزشی والیبال ثامن "باشگاه تخصصی والیبال ثامن فاروج آموزش والیبال در تمامی رده های سنی آقایان و بانوان کادری مجرب و مربیان مطرح کشور "
loading...
باشگاه فرهنگی ورزشی والیبال ثامن باشگاه فرهنگی ورزشی والیبال ثامن باشگاه فرهنگی ورزشی والیبال ثامن

برنامه کامل لیگ جهانی 2016


بیست و هفتمین دوره لیگ جهانی والیبال سال 2016 با حضور 36 تیم در سه سطح از 27 خرداد تا 27 تیرماه سال 95 برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، سطح یک این رقابت ها با حضور 12 تیم آغاز می شود و پس از پایان مرحله گروهی، تیم میزبان فینال همراه با 5 تیم برتر جدول به مرحله نهایی صعود می کنند.
فرانسه، ایتالیا، استرالیا، روسیه، آمریکا، برزیل، ایران، آرژانتین، صربستان، بلغارستان، بلژیک و لهستان 12 تیم شرکت کننده در سطح یک لیگ جهانی 2016 هستند.
برنامه کامل لیگ جهانی والیبال سال 2016 در سطح یک به وقت کشورهای میزبان به قرار زیر است:

** هفته نخست (27 تا 30 خرداد)

گروه اول : استرالیا، شهر سیدنی : ورزشگاه المپیک پارک

جمعه 28 خرداد (17 ژوئن):
فرانسه – ایتالیا (ساعت 18 و 10 دقیقه) و استرالیا – بلژیک (ساعت 20 و 40 دقیقه)

شنبه 29 خرداد (18 ژوئن):
بلژیک – ایتالیا (ساعت 17 و 40 دقیقه) و استرالیا – فرانسه (ساعت 20 و 10 دقیقه)

یکشنبه 30 خرداد (19 ژوئن):
فرانسه – بلژیک (ساعت 13 و 40 دقیقه) و استرالیا – ایتالیا (ساعت 16 و 10 دقیقه)

گروه دوم: برزیل، شهر ریودوژانیرو ورزشگاه تی بی سی

پنج شنبه 27 خرداد (16 ژوئن):
برزیل – ایران (ساعت 14 و 10 دقیقه) و آمریکا – آرژانتین (ساعت 16 و 30 دقیقه)

جمعه 28 خرداد (17 ژوئن):
برزیل – آرژانتین (ساعت 14 و 10 دقیقه) و آمریکا – ایران (ساعت 16 و 30 دقیقه)

یکشنبه 30 خرداد (19 ژوئن):
برزیل – آمریکا (ساعت 10 و 5 دقیقه) و ایران – آرژانتین (ساعت 12 و 30 دقیقه)

گروه سوم: روسیه، کالینینگراد ورزشگاه دی اس یانتارنی

جمعه 28 خردادماه (17 ژوئن):
بلغارستان – لهستان (ساعت 16 و 40 دقیقه) و روسیه – صربستان (ساعت 19 و 10 دقیقه)

شنبه 29 خردادماه (18 ژوئن):
بلغارستان – صربستان (ساعت 16 و 40 دقیقه) و روسیه – لهستان (ساعت 19 و 10 دقیقه)

یکشنبه 30 خردادماه (19 ژوئن):
صربستان – لهستان (ساعت 16 و 40 دقیقه) و روسیه – بلغارستان ساعت (19 و 10 دقیقه)

** هفته دوم (چهارم تا ششم تیرماه)

گروه اول: لهستان ورزشگاه تی بی سی

جمعه چهارم تیرماه (24 ژوئن):
لهستان – آرژانتین (ساعت 17) و روسیه – فرانسه (ساعت 19 و 30 دقیقه)

شنبه پنجم تیرماه (25 ژوئن):
لهستان – روسیه (ساعت 17) و فرانسه – آرژانتین (ساعت 19 و 30 دقیقه)

یکشنبه ششم تیرماه (26 ژوئن):
لهستان – فرانسه (ساعت 17) و آرژانتین – روسیه (ساعت 19 و 30 دقیقه)

گروه دوم ، ایتالیا شهر رم ورزشگاه پالالوتوماتیکا
جمعه چهارم تیرماه (24 ژوئن):
بلژیک – آمریکا (ساعت 17 و 30 دقیقه) و استرالیا – ایتالیا (ساعت 20 و 30 دقیقه)

شنبه پنجم تیرماه (25 ژوئن):
آمریکا – استرالیا (ساعت 17 و 30 دقیقه) و ایتالیا – بلژیک (ساعت 20 و 30 دقیقه)

یکشنبه ششم تیرماه (25 ژوئن):
استرالیا – بلژیک (ساعت 17 و 30 دقیقه) و آمریکا – ایتالیا (ساعت 20 و 30 دقیقه)

گروه سوم،  صربستان شهر نوی ساد ورزشگاه اس پی سی ولیودینا
جمعه چهارم تیرماه (24 ژوئن):
ایران – بلغارستان (ساعت 16) و برزیل – صربستان (ساعت 19)

شنبه پنجم تیرماه (25 ژوئن):
برزیل – ایران (ساعت 16) و صربستان – بلغارستان (ساعت 19)

یکشنبه ششم تیرماه (26 ژوئن):
بلغارستان – برزیل (ساعت 16) و ایران – صربستان (ساعت 19)

** هفته سوم (یازدهم تا سیزدهم تیرماه)

گروه اول: فرانسه شهر نانسی، سالن پالا دیسپوق ژان وی 

جمعه یازدهم تیرماه (یکم جولای):
برزیل – لهستان (ساعت 15) و فرانسه – بلژیک (ساعت 18)

شنبه دوازدهم تیرماه (دوم جولای):
برزیل – بلژیک (ساعت 15) و فرانسه – لهستان (ساعت 18)

یکشنبه سیزدهم تیرماه (سوم جولای):
بلژیک – لهستان (ساعت 15) و فرانسه – برزیل (ساعت 17)

گروه دوم: آمریکا، دالاس، ورزشگاه کی بیلی هاتچسن 
جمعه یازدهم تیرماه (اول جولای):
استرالیا – روسیه (ساعت 17 و 40 دقیقه) و آمریکا -  بلغارستان (ساعت 19 و 40 دقیقه)

شنبه دوازدهم تیرماه (دوم جولای):
بلغارستان – روسیه (ساعت 17 و 40 دقیقه) و آمریکا – استرالیا (ساعت 19 و 40)

یکشنبه سیزدهم تیرماه (سوم جولای):
آمریکا – روسیه (ساعت 12 و 40 دقیقه) و بلغارستان – استرالیا (ساعت 15 و 10)

گروه سوم: ایران شهر تهران سالن 12 هزار نفری آزادی
جمعه یازدهم تیرماه (اول جولای):
ایتالیا – آرژانتین (ساعت 18) و ایران – صربستان (ساعت 21)

شنبه دوازدهم تیرماه (دوم جولای):
صربستان – آرژانتین (ساعت 18) و ایران – ایتالیا (ساعت 21)

یکشنبه سیزدهم تیرماه (سوم جولای):
ایتالیا – صربستان (ساعت 18) و ایران – آرژانتین (ساعت 21)


لازم به ذکر است در پایان مرحله نهایی پنج تیم برتر به همراه میزبان به مرحله نهایی این رقابت ها صعود خواهند کرد.

تیم های فرانسه، صربستان و آمریکا در بیست و ششمین دوره لیگ جهانی (سال 2015) به ترتیب عنوان های اول تا سوم را به دست آوردند.

ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
درباره ما
باشگاه تخصصی والیبال ثامن فاروج در سال 1391 تاسیس گردید این باشگاه در زمینه آموزش والیبال ، استعداد یابی ، معرفی بازیکنان به اردوهای ملی و لیگ برتر در کلیه رده های سنی (آقایان، بانوان) مشغول به فعالیت می باشد
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
  • فراموشی رمز عبور؟
  • آمار سایت
  • کل مطالب : 159
  • افراد آنلاین : 1
  • آی پی امروز : 13
  • آی پی دیروز : 23
  • بازدید امروز : 23
  • باردید دیروز : 50
  • گوگل امروز : 0
  • گوگل دیروز : 2
  • بازدید هفته : 1,327
  • بازدید ماه : 2,123
  • بازدید سال : 22,759
  • بازدید کلی : 120,401